Kalinowice wizyta :)

16 Oct, 2019

Wczoraj razem z naszym podopiecznym Karolem (pierwsze zdjęcie, pierwszy rząd w środku, przystojny brunet) odwiedziliśmy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kalinowicach. Uczniowie wraz z nauczycielami przekazali na schronisko karmę dla psów i kotów, zabawki, piłki, koce i inne prezenty dla zwierzaków. A wszystko w takich ilościach, że przecieraliśmy z Karolem oczy nie mogąc uwierzyć!

Zostaliśmy też zaproszeni na bardzo miłe spotkanie z uczniami, na którym rozmawialiśmy o życiu schroniska, problemach psów, kotów i o tym jak wielką odpowiedzialnością jest adoptowanie zwierzaka.

Bardzo dziękujemy ciału pedagogicznemu i uczniom za to spotkanie, wszystkie prezenty i pamięć o schronisku ze wszystkimi jego rezydentami. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie.

Zapraszamy....

12 Apr, 2018

Mniam, mniam, mniam....

19 Aug, 2017

I w sierpniu może być Boże Narodzenie. Tak czuliśmy się rozpakowując paczki, które przyszły do schroniska - w magazynie karmy zrobiło się bardzo kolorowo :) Serdecznie dziękujemy dyrektorowi Panu Ireneuszowi Szutowiczowi oraz słuchaczom Podyplomowego Centrum Kształcenia Ustawicznego ANDRAGOG w Opolu za okazane serce i przekazanie naszym podopiecznym blisko 350 kg wspaniałej, zdrowej i smacznej karmy mokrej (w puszkach, pasztetach, pasztecikach, saszetkach). Mniam, mniam, mniam....:)