Wizyta MOPSu ;-) Ale takich wizyt prosimy więcej!

18 Oct, 2019

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej pomaga również zwierzakom. Niedawno miłe Panie z tej instytucji przywiozły nam auto pełne dobroci dla zwierzaków. Znalazły się karma, zabawki, szczotki i smycze. Taki MOPS w schronisku to prawdziwy skarb!


Przyjemne odwiedziny :-)

18 Oct, 2019

Czasem my jeździmy do szkół a czasem szkoły przyjeżdżają do nas. Wczorajsza wizyta uczniów z Pawłowiczek należała do niezwykle przyjemnych. Dzieci przekazały zwierzakom rzeczy z przeprowadzonej przez siebie zbiórki, a potem ruszyliśmy na wspólny spacer.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

edit: Dziś u nas kolejna szkoła, i jeszcze więcej jedzenia i zabawek dla naszych kudłaczy :-) Coroczne odwiedziny uczniów ze szkoły w Biedrzychowicach, dostarczyły wiele radości zarówno dzieciom jak i wszystkim wygłaskanym i podkarmionym psiakom i kociakom.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Wolontariusze dla Jerrego

18 Oct, 2019

Akcja dla niepełnosprawnego psa Jerrego !!!

Wolontariusze dla zwierząt chcieliby wybudować wybieg dla tego pieska na terenie schroniska, w związku z czym potrzebne będą pieniądze na materiały. Chodzi o ogrodzone miejsce, w którym Jerry będzie mógł swobodnie i bezpiecznie się przemieszczać na dworze. Są już chętni do wykonania tego wybiegu, brakuje tylko środków. Martyna z Fundacji pod skrzydłami Litka uruchomiła zrzutkę na "Ratujemy zwierzaki pl." z dopiskiem "Wolontariusze dla Jerrego".

Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć nasze przedsięwzięcie to będziemy bardzo wdzięczni :) www.ratujemyzwierzaki.pl/niepelnosprawnyjerry