Listopad obfituje w adopcje.

24 Nov, 2019

Oto nasi (byli już) podopieczni którzy święta i zimę spędzą już w swoim własnym domu :) Listopad'19 udany pod kątem adopcyjnym.

LENA <3 Oj naczekała się.... ale w końcu się doczekała :) Wilczyca.

BASZA <3 Uratowany z wiejskiego łańcucha które okaleczyło mu szyję. To był jego szczęśliwy dzień - pojechał do domu!

WEST <3 Przywieziony z osiedla "Blachownia". 24.11 to jego szczęśliwa data - wyruszył do siebie :)

NERO <3 Nie posiedział u nas zbyt długo;) Powodzenia!

GRAŻYNA, po tylu latach spędzonych w schronisku wreszcie! Mam dom!


GIZMO - kupka nieszczęścia, i jemu szczęście dopisało....

Samych szczęśliwych i bezproblemowych chwil z pupilami! Na adopcję czekają również nasi pozostali podopieczni. Może Grudzień będzie sukcesywniejszym miesiącem? :)

Dziękujemy za zbiórki!

24 Nov, 2019

Bardzo DZIĘ- KU- JE- MY za karmę dobrej jakości, która dzięki wrażliwości i dobremu sercu właścicieli, oraz wspaniałych klientów naleśnikarni SŁODKO & SŁONO trafiła do naszych podopiecznych. Futrzaki zachwycone i szczęśliwe i my również. Jeszcze raz serdecznie DZIĘ- KU- JE- MY ❤❤❤❤❤❤

Wielkie podziękowania dla EMS STUDIO 25, za zorganizowanie zbiórki karmy. Oto owoce, tego przedsięwzięcia, które nasi podopieczni będą jeszcze długo smakować.

Serdeczne podziękowania 🌺 Zespołowi Placówek Oświatowych "ÓSEMKA" w Strzelcach Opolskich za podarunki dla naszych pupili 🐕🐈. Dziękujemy za pamięć i jak zwykle polecamy się na przyszłość.

W imieniu własnym i zwierzaczków serdecznie dziękujemy 🌹 za zbiórkę przeprowadzoną przez sklep ZOO- PARK w Strzelcach Opolskich na rzecz naszych podopiecznych 🐈🐕. Polecamy się na przyszłość 😉. Dziękujemy.

Zbiórek cd...

29 Oct, 2019

Dzisiejsza wizyta w Szkole Podstawowej nr.7 w Strzelcach Opolskich należała do szczególnie udanych. Dzieci były bardzo zaangażowane i miały mnóstwo ważnych pytań i spostrzeżeń odnośnie psów, kotów i ich życia. Przy okazji spotkania szkoła przekazała również na rzecz schroniska zebraną karmę, zabawki i koce.

Dziękujemy!

Dzisiaj Niepubliczne Przedszkole Espero złożyło nam wizytę. Dzieciaki nie zapomniały przynieść "małego co nieco" dla naszych podopiecznych.

Dziękujemy!