Serdecznie witamy!

Serdecznie witamy wszystkich sympatyków dużych i małych czworonogów :) Zapraszamy na nasz profil na Facebook!

Jesteśmy dla Was od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 7:00 - 15:00 :)

otki, koteczki <3

Rozdajemy miłość!

Zerknij - może znajdziesz tu swoje kocie przeznaczenie?


ESTERA


KOSMONAUTKA

SHANTI

MACIUŚ


KANA


KIWI


IGNAŚ


STAŚ


KRZYŚ

Spieszmy się kochać..

Na miłość nigdy nie jest za późno.. Poznajcie Mikę - bardzo łagodną, spokojną psią matronę. Jest idealnym towarzyszem dla ludzi, którym się nie spieszy.. Może to właśnie Ty ją pokochasz?

Dzięki kampanii "Pokochaj staruszka" chcemy zwrócić uwagę na naszych seniorów - pokazać Wam, że można je pokochać. To równie radosne i wyjątkowe psy, które zasługują na to by żyć do końca szczęśliwie. Aby być przy człowieku, który je kocha i otacza opieką.Wśród kotów też są seniorzy.....

Pomóżmy pani Patrycji, która szuka domu dla około 11-letniego kocurka. Kotek obecnie jest w trakcie leczenia z tak zwanego "kociego kataru". Dodatkowo ma uszkodzoną rogówkę przez co nie widzi na lewe oko. Po zakończeniu leczenia kot będzie poddany kastracji. W chwili obecnej przebywa w domu tymczasowym. Jest bardzo towarzyski, akceptuje domowników, w tym małe dzieci, inne koty I psy. Spokojny, uwielbia głaskanie, nic nie niszczy, załatwia się do kuwety. Bardzo dobrze czuje się w domu. W ciągu dnia spaceruje po mieszkaniu I wygląda przez okna. Niewiele wymagający szuka odpowiedzialnego opiekuna. Nr kontaktowy 533 215 560.

Szukamy właściciela!

W niedzielę (16.10) przywieźliśmy do schroniska ze Sławięcic śliczną ZOJĘ. Podobno została wyrzucona z TIR-a. Szukamy właściciela.....

W sobotę (15.10) trafiła do nas drobniutka, młodziutka GABI. Była przywiązana do drzewa w lesie koło hali sportowej. Właściwie to nie wiem, co teraz napisać ... że szukamy właściciela?

W piątek (14.10.) został do nas przyprowadzony młodziutki przerażony KUBA. Podobno od około tygodnia błąkał się po ul. Kozielskiej. Szukamy właściciela:)

NATAN został do nas przyniesiony, ma ok. 7 m-cy. Błąkał się przy sklepie Netto na NDM-ie. Wcześniej był też widziany na Piastach. Na szyi miał obróżkę. Może komuś zginęło to szczęście?


Miłek pojawił się u nas z interwencji w Twardawie. Ma bardzo chorą skórę.. Wygląda jak miks yorka lub shih tzu. Jest bardzo nieśmiały i wystraszony.. Szukamy właściciela!

MONA została do nas przyprowadzona - przyplątała się na posesję. Szukamy właściciela!

MYSZA trafiła do nas wczoraj. Jest przemiła i łagodna. Niestety również bardzo wystraszona. Mamy nadzieję, że ta śliczna mordka szybko znajdzie dom. Na razie szukamy jak zwykle właściciela.

Dzisiaj rano przywieźliśmy z Niezdrowic MARGO. Sunia jest bardzo przyjazna, łagodna, dobrze utrzymana (i dobrze odżywiona). Miejmy nadzieję, że tylko zachciało się dziewczynie zwiedzić okolicę, a właściciel już jej szuka. Pomóżmy mu ją znaleźć :)